پکیج آزمون نظارت

شهرهای کلیدی منابع آزمون مهر ۹۸ (ویژه معماری، تاسیسات برقی و مکانیکی)

بازدید: ۷۳۳

در پست قبلی، یکی مکمل های کلیدواژه شهر های کلیدی (ویژه عمران) را قرار دادیم، در این پست نیز شهرهای کلیدی منابع آزمون نظام مهندسی را که ادامه پست قبلی است در سایت آی سیویل به صورت رایگان قرار داده ایم.

این جزوه ویژه رشته های معماری، تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی است. مولف این جزوات، مانند کلیدواژه آزمون نظام مهندسی، مهندس سید جمال پور صالحان هستند که اولین و کامل ترین کلیدواژه موجود در حال حاضر است. (دریافت کلیدواژه مهر ۹۸)

شهرهای کلیدی منابع آزمون مهر 98 (معماری، برق، مکانیک)

در برخی از سوالات آزمون نظام مهندسی نیاز به داده ای خاص از یک شهر دارید که برای یافتن آن نه تنها باید منبع آن را تشخیص بدهید بلکه صفحه مورد نظر را هم باید بیابید.

جزوه شهرهای کلیدی منابع آزمون نظام مهندسی چه کمکی به شما می کند؟

در این جزوه شهرها بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند و به شما کمک می کند راحتتر و با سرعت بیشتر این داده ها را در مقررات ملی ساختمان پیدا کنید.

نکته مهم:

 جزوه شهرهای کلیدی منابع آزمون اردیبهشت ۹۷ تا مهر ۹۸ هیچ تغییری نداشت، لذا جزوه اردیبهشت ۹۷ در سایت قرار گرفته است که برای آزمون مهر ۹۸ نیز استفاده می شود.

به طور مثال

شهر بندر انزلی در این جزوه به صورت م ۱۹ ص ۷۱ – م ۱۹ ص ۱۲۷ – است.

که این حروف اختصاری به معنای مبحث نوزدهم (ویرایش ۱۳۸۹) صفحه ۷۱ (گونه بندی نیاز سالانه انرژی شهر های ایران)، مبحث نوزدهم (ویرایش ۱۳۸۹) صفحه۱۲۷ (زوایای مناسب برای سایبان پنجره ها برای شهر های ایران) می باشد.

جزوه شهرهای کلیدی همانند نمودار کاربردی آزمون نظام مهندسی ، واژگان مترادف ، اشکالات نگارشی و جدول مواد آزمون نظام مهندسی ، که همگی به صورت رایگان در سایت قرار گرفته است جزء مکمل های کلیدواژه آی سیویل می باشد که برای دریافت کلیدواژه میتوانید اینجا کلیک کنید.

در ادامه میتوانید این جزوه شهرهای کلیدی منابع آزمون ویژه رشته های معماری، تاسیسات برقی و مکانیکی را به صورت «رایگان» دانلود کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز میدهد

Loading...

یک نظر

  1. سلام . میخواستم ببینم زمان ورود دانشجویان بدون کنکور علمی کاربردی چه تاریخی هست . حتی مقاله بدون کنکور علمی کاربردی تحصیلیکو رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد . خواستم ببینم کسی میدونه یا نه ؟

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code