#

آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی – قسمت هفتم

بازدید: ۴۵۹
در آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی – قسمت هفتم ، به محاسبه شتاب طیف زلزله دینامیکی برای زاویه‌های ۱۵ درجه‌ای به استناد آیین‌نامه زلزله نیوزیلند و با کمک نرم‌افزار اکسل ارائه شده در این آموزش (پیشنهاد بسیار ویژه) میپردازیم. کاری از گروه تخصصی آی سیویل که توسط مهندس سلطان آبادی، مدرس بسته محاسب سازه(طراحی ساختمان فولادی از صفر تا صد -۶۰ساعت آموزش )، تدریس شده است.
برای مشاهده قسمت ششم کلیک کنید.
برای مشاهده کامل ویدیو ها اینجا کلیک کنید.

همانطور که میدانید محاسبات ساختمانهای فلزی، که بر اساس آیین‌نامه‌های بین المللی مثل AISC و مبحث دهم مقررات ملی و همچنین مبحث ششم و استاندارد ۲۸۰۰ است، توسط نرم افزار ایتبس انجام میشود.
طراحی ساختمان های فولادی نکات بسیار ریز و زیادی را شامل میشود که شما به عنوان یک محاسب ساختمان باید آگاهی کامل و تسلط کافی بر آنها داشته باشید.
آنچه در آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی – قسمت هفتم مشاهده میکنید بخشی از بسته جامع محاسبه سازه(فولادی) است که در آن ، با تدریس اختصاصی مهندس سلطان آبادی به ارائه تمامی نکات لازم برای طراحی این ساختمان ها پرداخته شده است بصورتی که از صفر تا صد محاسبات سازه های فولادی با Etabs را بصورت گام به گام و کاملا عملی خواهید آموخت.
آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی

برای خرید آموزش Etabs -بسته محاسب سازه(طراحی ساختمان فولادی از صفر تا صد -۶۰ساعت آموزش ) اینجا کلیک کنید

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز میدهد

Loading...

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code