teleg
منو
اینستاگرام | کانال تلگرام | خبرنامه
آموزش توتال آموزش etabs
پیشنهادی

آموزش ایتبس برای محاسبات ساختمان های فولادی از صفر تا صد (۶۰ساعت فیلم آموزشی)

فیلم آموزش بارگذاری آزمون محاسبات ( مبحث ۶ و ۲۸۰۰ )

پکیج فیلم آموزشی طراحی سازه با Etabs و Safe

فیلم آموزشی فولاد ۱ – طراحی سازه های فولادی به روش LRFD ( تخفیف ویژه )

آموزش اتوکد – ۱۶ ساعت آموزش به زبان ساده و پایه ای

آکادمی عمران
آموزش Etabs
آموزش TEKLA

ترسیم پلان تیرریزی اصلی سازه در اتوکد – بخش پنجم

بازدید : 36

آموزش فارسی صفر تا صد ترسیم پلان تیرریزی اصلی سازه در اتوکد – بخش پنجم به صورت فارسی و ویدئویی تهیه شده توسط مهندس محمد جواد رضوان طلب یکی از مدرسان گروه تخصصی آی سیویل که بصورت رایگان برای انتشار در سایت ارسال کردند و در ادامه میتوانید دانلود بفرمایید.

ترسیم پلان تیرریزی اصلی سازه در اتوکد - بخش پنجم (بیشتر…)

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۳

بازدید : 103

در این پست آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۳ از مجموعه فیلم مبحث دهم برای آمادگی آزمون نظارت و اجرا که توسط مهندس مستوفی تدریس شده است را در سایت آی سیویل به صورت رایگان قرار داده ایم امیدواریم در این ایام نزدیک به امتحانات برای شما مفید واقع شود.

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم - قسمت 3

(بیشتر…)

آموزش کامل فری استیشن دوربین توتال – بخش چهارم

بازدید : 33

آموزش کامل فری استیشن دوربین توتال – بخش چهارم – تهیه شده توسط مهندس محمد جواد رضوان طلب یکی از مدرسان گروه تخصصی آی سیویل که بصورت رایگان برای انتشار در سایت ارسال کردند و در ادامه میتوانید دانلود بفرمایید.

آموزش کامل فری استیشن دوربین توتال - بخش چهارم

(بیشتر…)

آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی – قسمت دوم

بازدید : 127
در آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی – قسمت دوم ، به تشریح کامل ضوابط استاندارد ۲۸۰۰ در مورد روش های تحلیل های بارهای جانبی، کنترل نامنظمی در پلان و ارتفاع مطابق پلان معماری (پیشنهاد ویژه مدرس دوره) کاری از گروه آی سیویل که توسط مهندس سلطان آبادی، مدرس بسته محاسب سازه(طراحی ساختمان فولادی از صفر تا صد -۶۰ساعت آموزش ) تدریس شده است می پردازیم.

(بیشتر…)

ترسیم پلان تیرریزی اصلی سازه در اتوکد – بخش چهارم

بازدید : 116

آموزش فارسی صفر تا صد ترسیم پلان تیرریزی اصلی سازه در اتوکد – بخش چهارم به صورت فارسی و ویدئویی تهیه شده توسط مهندس محمد جواد رضوان طلب یکی از مدرسان گروه تخصصی آی سیویل که بصورت رایگان برای انتشار در سایت ارسال کردند و در ادامه میتوانید دانلود بفرمایید.

ترسیم پلان تیرریزی اصلی سازه در اتوکد - بخش چهارم (بیشتر…)

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۲

بازدید : 388

در این پست آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۲ از مجموعه فیلم مبحث دهم برای آمادگی آزمون نظارت و اجرا که توسط مهندس مستوفی تدریس شده است را در سایت آی سیویل به صورت رایگان قرار داده ایم امیدواریم در این ایام نزدیک به امتحانات برای شما مفید واقع شود.

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم - قسمت 2

(بیشتر…)

لایه های پیش فرض موضوعات در تمپلت ایجادی در نرم افزار سیویل تری دی

بازدید : 83

آموزش لایه های پیش فرض موضوعات در تمپلت ایجادی در نرم افزار سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D تهیه شده توسط مهندس محمد جواد رضوان طلب یکی از مدرسان گروه تخصصی آی سیویل که بصورت رایگان برای انتشار در سایت ارسال کردند و در ادامه میتوانید دانلود بفرمایید.

لایه های پیش فرض موضوعات در تمپلت ایجادی

(بیشتر…)

آموزش کامل فری استیشن دوربین توتال – بخش سوم

بازدید : 82

آموزش کامل فری استیشن دوربین توتال – بخش سوم – تهیه شده توسط مهندس محمد جواد رضوان طلب یکی از مدرسان گروه تخصصی آی سیویل که بصورت رایگان برای انتشار در سایت ارسال کردند و در ادامه میتوانید دانلود بفرمایید.

آموزش کامل فری استیشن دوربین توتال - بخش سوم

(بیشتر…)

آیین نامه فولاد آمریکا AISC

بازدید : 242

در این پست فایل تمامی آیین نامه های مرتبط با طراحی سازه های فولادی از جمله آیین نامه فولاد آمریکا AISC  و تمامی راهنما ها و تمرین های حل شده آن و آیین نامه های مختلف مانند آیین نامه جوش را به صورت یک بسته کامل بر روی سایت قرار داده ایم. این مجموعه پیشنهاد ویژه مدرس برجسته و با سابقه سایت آی سیویل، مهندس سلطان آبادی است که مدرس آموزش Etabs -بسته محاسب سازه(طراحی ساختمان فولادی از صفر تا صد -۶۰ساعت آموزش ) هستند. در ادامه می توانید لیست تمامی فایل های موجود در این بسته را مشاهده کنید و در قالب یک فایل زیپ به صورت رایگان دانلود کنید.

آیین نامه فولاد آمریکا AISC

AISC

(بیشتر…)

آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی – قسمت اول

بازدید : 295
در آموزش محاسبات سازه طراحی سازه فولادی – قسمت اول ، به تشریح کامل بارگذاری برف مطابق مبحث ششم مقررات ملی ساختمان کاری از گروه آی سیویل که توسط مهندس سلطان آبادی، مدرس بسته محاسب سازه(طراحی ساختمان فولادی از صفر تا صد -۶۰ساعت آموزش ) تدریس شده است می پردازیم.

(بیشتر…)