آمادگی آزمون محاسبات

پاسخ تشریحی آزمون نظارت عمران بهمن ۹۷

بازدید: ۳,۱۱۰

فیلم آموزشی پاسخ تشریحی آزمون نظارت عمران بهمن ۹۷ را می توانید به صورت رایگان در سایت آی سیویل مشاهده کنید.کاری از مهندس بهروز مستوفی، مدرس پکیج های نظارت و محاسبات

 

پاسخ تشریحی آزمون نظارت عمران بهمن 97

 

در این فیلم، پاسخ های تشریحی به سه سطح آسان، متوسط و سخت دسته بندی می شوند، که با تکرار و تمرین و حل بیشتر این سوالات خودتان می توانید سوالات آزمون را به این سه سطح تقسیم کنید و زمان را مدریت کنید.

پس علاوه بر پاسخ به سوالات آزمون، نحوه پاسخ گویی به انواع سوالات آزمون را فرا میگیرید. و همچنین با مشاهده این فیلم متوجه می شوید که بسیاری از سوالات با استفاده از کلیدواژه قابل حل است. (اطلاعات بیشتر)

آمادگی آزمون نظارت و اجرا رشته عمران

حل یک سوال دشوار از مبحث نهم

 

در فیلم کوتاهی که مشاهده کردید، یک سوال از پاسخ تشریحی آزمون نظارت عمران بهمن ۹۷ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. که این سوال انتخابی، از سوالات سطح دشوار مبحث نهم است، و به شما آموزش میدهد چطور با این گونه سوالات رفتار کنید. فیلم کامل پاسخ تشریحی را میتوانید در لینک زیر دانلود کنید.

 

قبل از اینکه این فیلم را دانلود کنیدبه نکات زیر توجه کنید:

نکات پاسخ تشریحی آزمون نظارت

  • با مشاهده این فیلم متوجه می شوید که بسیاری از سوالات با استفاده از کلیدواژه قابل حل است. (اطلاعات بیشتر)
  • این فیلم نیازمند به فایل PDF پاسخ های تشریحی است که در لینک رو به رو می توانید دانلود کنید. (دریافت PDF پاسخ تشریحی آزمون نظارت عمران بهمن ۹۷)
  •  فیلم پاسخ تشریحی آزمون نظارت رایگان است و برای کسانی که پکیج نظارت را ندارد نیز می تواند مفید باشد، اما کسانی که این پکیج را دارند به راحتی و در زمان کمتر قادر به درک و حل سوالات خواهند بود. (دریافت پکیج نظارت)
  • این سوالات بر اساس اساس آخرین منابع اعلام شده سایت آزمون پاسخ داده شده اند، پس حتما به ویرایش کتاب خود دقت کنید.

برای دریافت کلیدواژه بر روی لینک کلیک کنید.

 

شما چه نمره ای به این مطلب میدهید ؟

(۲ رای, میانگین: ۳.۰۰ از ۵)
Loading...

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code