سه شنبه های شگفت انگیز
 پکیج آزمون نظارت

ویدئو پاسخ تشریحی آزمون محاسبات مهر ۹۸

بازدید: ۴۰۵

دانلود رایگان ویدئو پاسخ تشریحی آزمون محاسبات مهر ۹۸ ویرایش اول (بر اساس دفترچه کد D)، که توسط مهندس مستوفی و مهندس جهاندیده به صورت رایگان در سایت آی سیویل قرار گرفته است.

برای دانلود نسخه کامل پاسخ تشریحی آزمون محاسبات مهر ۹۸ بر روی لینک دانلود که در ادامه همین پست قرار دارد، کلیک کنید.

در این ویدیو با روش نوین حل سوالات محاسبات به صورت گام به گام آشنا خواهید شد در این روش فرض شده است برای حل یک سوال به جای آنکه شما مستقیما از مرحله خوانش سوال تا مرحله پاسخدهی را در یک مرحله طی کنید در چندین مرحله را پشت سر بگذارید و در هر مرحله معیاری برای راستی آزمایی وجود دارد و در صورتی که در راستی آزمایی موفق شدید به مرحله بعد خواهید رفت

مزایای این روش :

۱- کنترل استرس در حین حل سوال با مرحله به مرحله کردن فرایند حل سوال و گذر از مراحل حل سوال با کوچک کردن فرایند
۲- وجود راستی آزمایی جهت بررسی توانایی حل سوال در هر مرحله که باعث عدم اتلاف وقت بر روی سوالاتی خواهد شد که در حیطه توانایی شما برای حل نیست
۳- امکان کنترل هر مرحله در صورت اشتباه و عدم نیاز به کنترل تمام فرایند حل سوال
۴- در هر مرحله بین دانسته های شما و فرایند حل سوال ارتباط برقرار میشود تا تقریب ذهن در سر جلسه امتحان با سادگی بیشتر انجام شود و شانس حل سوال بیشتر و میزان خطا کمتر شود.

بعضی از کسانی که در دوره های گذشته آزمون داده اند و قبول نشدند بر این باور هستند که از نظر بار علمی کاملا آماده بودند، حتی قادر به تدریس آن هستند، و این باور کاملا درست است. پس چه چیزی باعث شده تا در آزمون قبول نشوند؟؟؟

پاسخ این سوال این است که شما علاوه بر تشرف کامل بر مباحث باید نکات استراتژیک در آزمون را بلد باشید.

اگر شما با کلاس و یا آموزش ویدئویی یا هر سیستم کمک آموزشی همگام هستید باید زمانی را برای خلاصه نویسی، مرور و …. اختصاص دهید، و این زمان را نباید با ساعات بیشتر در کلاس ماندن هدر بدهید، چون نه تنها مفید نیست بلکه گاها نتیجه عکس میدهد.

پس خودتان باید مطالعه داشته باشید، آیین نامه را بارها و بارها بخوانید، خلاصه نویسی دقیق داشته باشید که بسیار موضوع مهمی هستش، درواقع چینش خلاصه نویسی باید به گونه ای باشد که شما آشنایی کامل را با آن داشته باشید و از روی همین خلاصه نویسی آزمون بدید.

در این ویدئو علاوه بر حل سوالات آزمون محاسبات مهر ۹۸ ، نکاتی را گوش زد میکند که دانستن آن برای آزمون دهنده ضروری است.

برای مشاهده کامل این ویدئو و ویدئو حل سوالات تحلیل سازه به صورت کاملا رایگان بر روی لینک زیر راست کلیک کرده و گزینه Save as… را انتخاب کنید.

آمادگی آزمون محاسبات
شما چه نمره ای به این مطلب میدهید ؟

(۳ رای, میانگین: ۵.۰۰ از ۵)
Loading...

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code