آموزش etabs

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۸

بازدید: ۷۵۷

در این پست آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۸ از مجموعه فیلم مبحث دهم برای آمادگی آزمون نظارت و اجرا که توسط مهندس مستوفی تدریس شده است را در سایت آی سیویل به صورت رایگان قرار داده ایم امیدواریم در این ایام نزدیک به امتحانات برای شما مفید واقع شود.

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم - قسمت 8

همانطور که میدانید مبحث دهم مقررات ملی در آزمون نظام مهندسی رشته عمران و علی الخصوص در آزمون نظارت عمران نقش بسیار کلیدی از نظر بودجه بندی سوالات و همچنین درجه سختی سوالات این رشته ایفا می کند.
مبحث دهم به تنهایی در آزمون نظارت عمران حدود ۲۰ درصد سوالات را شامل می شود، یعنی چیزی در حدود ۱۲ تا ۱۳ سوال، که اکثر سوالات این مبحث به صورت مفهومی و حل کردنی هستند.
در پکیج ویدیوی آزمون نظارت گروه آی سیویل به تشریح بند بند مبحث دهم پرداخته شده است،  و سوالات سالهای گذشته نیز در خلال آموزش حل شده و تمامی نکاتی که برای حل سوالات مبحث دهم لازم است ارائه شده، تا بتوانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ صحیح برسید.
آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۸ که در این پست مشاهده می کنید، قسمتی از تدریس مربوط به مبحث دهم مقررات ملی در پکیج نظارت سایت آی سیویل است.

 

 

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم
برای خرید فیلم مبحث دهم برای آمادگی آزمون نظارت و اجرا اینجا کلیک کنید

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز میدهد

Loading...

3 نفر دیدگاه خود را ثبت کردند.

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code