آمادگی آزمون محاسبات

شهرهای کلیدی منابع آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸

بازدید: ۱,۱۳۴

با یکی دیگر از سری مکمل های کلیدواژه شهرهای کلیدی منابع آزمون نظام مهندسی (ویژه رشته عمران)  در خدمت شما هستیم.

در برخی از سوالات آزمون نظام مهندسی نیاز به داده ای خاص از یک شهر دارید که برای یافتن آن نه تنها باید منبع آن را تشخیص بدهید بلکه صفحه مورد نظر را هم باید بیابید.

شهرهای کلیدی منابع آزمون نظام مهندسی مهر 98 (ویژه رشته عمران)

جزوه شهرهای کلیدی منابع آزمون نظام مهندسی چه کمکی به شما می کند؟

در این جزوه شهرها بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند و به شما کمک می کند راحتتر و با سرعت بیشتر این داده ها را در مقررات ملی ساختمان پیدا کنید.

نکته:

 جزوه شهرهای کلیدی منابع آزمون اردیبهشت ۹۷ تا مهر ۹۸ هیچ تغییری نداشت، لذا جزوه اردیبهشت ۹۷ در سایت قرار گرفته است که برای آزمون مهر ۹۸ نیز استفاده می شود.

به طور مثال

شهر ارومیه در این جزوه به صورت م ۶ ص ۴۹ – م ۱۹ ص ۷۰ – م ۶ ص ۱۰۳ – م ۱۹ ص ۱۲۶ – ز ص ۱۳۱ – است.

که این حروف اختصاری به معنای مبحث ششم (ویرایش ۱۳۹۲) صفحه ۴۹، مبحث نوزدهم (ویرایش ۱۳۸۹) صفحه ۷۰، مبحث ششم صفحه ۱۰۳، مبحث نوزدهم صفحه ۱۲۶، آیین نامه طراحی ساختمان ها در برابر زلزله (استاندارد ۲۸۰۰ – ویرایش چهارم) صفحه ۱۳۱ می باشد.

جزوه شهرهای کلیدی همانند نمودار کاربردی آزمون نظام مهندسی ، واژگان مترادف ، اشکالات نگارشی و جدول مواد آزمون نظام مهندسی ، که همگی به صورت رایگان در سایت قرار گرفته است جزء مکمل های کلیدواژه آی سیویل می باشد که برای دریافت کلیدواژه میتوانید اینجا کلیک کنید.

در ادامه میتوانید این جزوه بسیار عالی و مفید را به صورت «رایگان» دانلود کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز میدهد

Loading...

یک نظر

  1. سلام. روزتون بخیر
    من چند وقته به این فکر میکنم که ادامه تحصیل بدم اما اصلا وقت این هم ندارم که بشینم واسه کنکور بخونم دلم میخواد بدون کنکور وارد دانشگاه شم . حتی مقاله بدون کنکور هیوا رو خوندم اما زیاد کمکم نکرد اگه پیشنهاد دیگه ای دارین ممنون میشم بهم بگین .

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code