دانلود جزوه بتن دکتر موستوفی نژاد ( مفید برای آزمون ارتقای نظام مهندسی)

بازدید: ۹,۳۸۳

به نقل از دکتر حسین زاده ” جزوه طراحی سازه های بتن آرمه با رویکرد تغییرات ACI2008 در سایت قرار گرفته و حجم آن ۳.۶Mb و ۶۱ صفحه می باشد. این جزوه توسط آقای مهندس بهداد مهر در کلاس ارتقا پایه دو به پایه یک نظام مهندسی اصفهان نوتبرداری شده است (با تشکر از ایشان که جزوه را در اختیار سایت قرار داده اند). مدرس دوره جناب آقای دکتر مستوفی نژاد، استاد دانشگاه صنعتی اصفهان می باشند.” ابن جزوه را در ادامه دانلود بفرمایید

 


آزمون نظام مهندسی

 

دانلود جزوه بتن

ثبت نام آزمون نظام مهندسی

3 نفر دیدگاه خود را ثبت کردند.

 1. با درود فراوان :
  با توجه به اینکه حضور در کلاسهای کنکور کارشناسی ارشد اساتید برجسته کشور که معمولاٌ در تهران برگزار می شود ،نیاز به هزینه فراوانی داشته و وقتگیر می باشد،یک چنین کارهایی (تهیه جزوه با صدا ودر بهترین شکل با تهیه فیلم) می تواند سبب افزایش دانش مهندسی عمران در سطح کشور باشد .
  من در سال ۱۳۷۷ فارغ التحصیل شده ام و مشکل زیادی در زمینه فهم دروس مکانیک خاک و سیالات داشته و همیشه آرزو مند بودم این دو درس بنیادی رشته مهندسی عمران را درک کنم .اما شوربختانه موفق به انجام این کار نمی شدم . هر چند که کتابهای بسیار زیادی را در این زمینه خریداری و مطالعه کردم اما هیچکدام نتوانستند مرا به شیوه مناسب راهنمایی کنند.
  فایلهای صوتی به همراه جزوات عالی اساتید برجسته ای چون دکتر جسمانی و دکتر اصغری پس از ۱۳ سال امید تازه ای در درک مفاهیم بنیادی این دروس برایم فراهم کرد و به آرزوی دیرینه ام پاسخ داد و متوجه شدم که نوع نگرش اساتید نسبت به انتقال مفاهیم علمی چقدر می تواند در موفقیت دانشجو مفید واقع شود.
  امید است بانیان این امر خداپسندانه بر همت خود افزوده و کارهای جدیدتری از این دست را ، جهت بالا بردن درک مفاهیم علمی به جامعه مهندسی عمران کشور ارائه نمایند.
  یزدان پاک یاریگر شما باد – بدرود
  ***********************************************
  خوشحالم که این مجموعه توانسته رضایت شما را جلب کند
  برای شما آرزوی موفقیت روزافزون داریم

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید