دانلود نرم افزار ProgeCAD 2008 Professional v8.0.9

بازدید: ۱۹۹

 

ممکن است شما هم در دسته کاربران برنامه نقشه کشي AutoCad قرار داشته باشيد. شايد براي شما در بعضي از موارد اين موضوع پيش آمده باشد که نياز به اجراي يک فايل از فرمت DWG که مختص برنامه autocad مي باشد داشته باشيد اما برنامه autocad بر روي سيستم نصب نمي باشد. اگر در دسته کاربران اين نرم افزار قرار داريد بر اين امر واقف مي باشيد که نصب اين برنامه نسبت به برنامه هاي ديگر کمي مشکل تر است و مدت زمان بيشتري را بايد صرف نصب برنامه نماييد.

در اين مطلب قصد معرفي نرم افزاري را به شما داريم تا بدون برنامه autocad شما توانايي ساخت و خواندن فايل DWG را داشته باشيد.

ProgeSoft ProgeCAD Professional نام نرم افزاري است که به کاربر اجازه خواندن فايل هاي  برنامه AutoCad وحتي ساخت فايل هاي DWG که مربوط به اين برنامه مي باشد را به کاربر مي دهد. اين برنامه از تمامي فايل هاي اين برنامه مربوط به تمامي نسخه ها ( 2.5 تا نسخه 2007) را پشتيباني مي کند.

اين نرم افزار همچنين قابليت تبديل فرمت DWG به فرمت هاي ديگر را نيز دارا مي باشد. اين نرم افزار به گونه اي طراحي شده است که براي استفاده از آن به نصب برنامه AutoCad نيازي نمي باشد.

از ويژگي هاي اين نرم افزار مي توان به موارد زير اشاره کرد:

 

  • قابليت خواندن و ساخت فايل هاي DWG مربوط به برنامه autocad از نسخه 2.5 تا 2007
  • داراي دستورات استاندارد برنامه autocad
  • سازگاري فايل هاي ساخته شده در منوها ، فونت ها و اسکريپت هاي بکار برده شده
  • توانايي تبديل فرمت PDF به فرمت DWG
  •  قدرت بالا در render کردن فايل ها و داراي تنظيمات پيشرفته در اين قسمت
  •  قابليت ذخيره سازي در فرمت هاي JPG و PDF

 

 

 

progeCAD

یک نظر

نظر شما چیست؟

لطفاً نظرات خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید