انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

نسخه کامل: تکلیف نظام مهندسی کاردانی مکانیک و کارشناسی ناپیوسته عمران-عمران
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2
با سلام و ضمن عرض خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید
دوستان عزیز بنده کاردانی مکانیک خودرو دارم و کارشناسی مهندسی تکنولوژی عمران-عمران و در حال حاضرهم دانشجوی ارشد عمران-زلزله هستم
میخواستم ببینم تکلیف نظام مهندسی بنده چطوره؟ آیا حق شرکت در آزمون رو دارم؟ هم نظارت هم اجرا یا فقط نظارت و یا کلا حق شرکت ندارم و بدبخت شدم؟

لطفا اساتید با تجربه بنده رو راهنمایی بفرماییدSad
سلام فک کنم اگه ارشد بگیری اجازه نظارت و اجرا بهت بدن ولی طراحی ن
(11-03-2015 01:25 AM)wepa1374 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
والا نمیدونم اینطوری که خیلی بدهSad
دوستان کسی اطلاعات دقیق‌تری نداره؟ تورو خدا بگیدSad
(11-03-2015 12:52 PM)Amin.Rezaeian70 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
(11-03-2015 01:25 AM)wepa1374 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
والا نمیدونم اینطوری که خیلی بدهSad
دوستان کسی اطلاعات دقیق‌تری نداره؟ تورو خدا بگیدSad
دوست عزیز طراحی مربوط به معماری میشه نه عمران

برای ما عمرانی ها نظارت-اجرا و محاسباته(طراحی و تحلیل سازه)

من خودم تکلونوژی عمرانم به ما نظارت و اجرا را کامل میدن ولی محاسبات یا همون طراحی سازه رو فقط تا پایه ذو میدن که شما فقط با یک مدرک ارشد میتونی تا پایه ممتاز هم پیش بری

ارشد هم که کیلویی شده راحت میگیری.
سلام. دوستان بر اساس آخرین مصوبه کمیسیون هم عرضی( 94/5/25) به دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته عمران طراحی تا پایه یک تعلق میگیرد و فقط فرق پیوسته با ناپیوسته در کد اصلی و کد مرتبط است 

ایناگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
.
دوست عزیز رضاییان>>>کاردانی شما غیرمرتبط هست>>>>پرولنه ای به شما تعلق نمیگیره>>>الان شما چیکار کردین پروانه گرفتین یا نه؟؟؟
باسلام :مااین موضوع راپیگیری کردیم هم درنظام مهندسی هم درسازمان راه وشهرسازی وکمیسیون هم ارزی به نتایج جالبی رسیدیم.مثلا گفتنداگردکترای سازه هم بگیرید هیچ صلاحیتی داده نمیشود.یا برویدمدرکتان رابزارید دم کوزه.یابرویدازصفریک مدرک معتبربگیرید.و.....ودرآخرگفتند تاسال دیگر همه مهندسان رابه هرعنوان که شده حذف می کنیم.واصلا مثل کنکورسهمیه ای می کنیم.ماکاری نداریم به شماها بدهیم.بریدپی کارتان.....واین خلاف قانون اساسی است که می گوید به ازای هرمدرک مهندسی ویاپزشکی یک پروانه.....ودیگر سنوات وامتحان واین وقت گرفتنها بهانه است...وقانون گذارخودش همه چیزراازقبل پیش بینی کرده است ....وهرچیزی به غیرازمباحث 22گانه جعل وحق کشی ومظلوم کشی وگردن کلفتی است وتوصیه مااین است که مهندسان مثل گذشته ازحقشان دفاع جانانه کنندوگرنه خدا میداند چه بشود.09159102466
(11-16-2015 12:24 PM)5135014260 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
باسلام :مااین موضوع راپیگیری کردیم هم درنظام مهندسی هم درسازمان راه وشهرسازی وکمیسیون هم ارزی به نتایج جالبی رسیدیم.مثلا گفتنداگردکترای سازه هم بگیرید هیچ صلاحیتی داده نمیشود.یا برویدمدرکتان رابزارید دم کوزه.یابرویدازصفریک مدرک معتبربگیرید.و.....ودرآخرگفتند تاسال دیگر همه مهندسان رابه هرعنوان که شده حذف می کنیم.واصلا مثل کنکورسهمیه ای می کنیم.ماکاری نداریم به شماها بدهیم.بریدپی کارتان.....واین خلاف قانون اساسی است که می گوید به ازای هرمدرک مهندسی ویاپزشکی یک پروانه.....ودیگر سنوات وامتحان واین وقت گرفتنها بهانه است...وقانون گذارخودش همه چیزراازقبل پیش بینی کرده است ....وهرچیزی به غیرازمباحث 22گانه جعل وحق کشی ومظلوم کشی وگردن کلفتی است وتوصیه مااین است که مهندسان مثل گذشته ازحقشان دفاع جانانه کنندوگرنه خدا میداند چه بشود.091591024
یعنی چی؟؟؟؟
بنده کاردانی عمران-آب و فاضلاب و کارشناسی ناپیوسته عمران-عمران دارم و پروانه پایه3 نظارت و اجرا و 2ساله دارم.....

الان بنده پروانه پایه3 رو دارم پس به زودی باطل میشه Sad ؟؟؟؟؟؟؟؟
تو دفترچه راهنمای ثبت نام یه چیزایی نوشته بود اونو بخون
(11-02-2015 08:42 PM)Amin.Rezaeian70 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
با سلام و ضمن عرض خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید
دوستان عزیز بنده کاردانی مکانیک خودرو دارم و کارشناسی مهندسی تکنولوژی عمران-عمران و در حال حاضرهم دانشجوی ارشد عمران-زلزله هستم
میخواستم ببینم تکلیف نظام مهندسی بنده چطوره؟ آیا حق شرکت در آزمون رو دارم؟ هم نظارت هم اجرا یا فقط نظارت و یا کلا حق شرکت ندارم و بدبخت شدم؟

لطفا اساتید با تجربه بنده رو راهنمایی بفرماییدSad
سلام.دوست عزیز 
همونطور که میدونین برای شرکت در آزمون باید حداقل سه سال از کارشناسیتون و یا دو سال از ارشدتون گذشته باشه.پس در حال حاضر دانشجوی ارشد بودن کمکی نمیکنه.
اما کارشناسیتون؛ بر طبق آخرین مصوبه وزارت راه و شهرسازی مورخ ۲۵ مرداد ۹۴ تصویب شده که افرادی که کارشناسیشون ناپیوسته با عناوین تکنولوژی یا علمی کاربردیست, حدود صلاحیت آنها جهت پروانه اشتغال بسته به نوع کاردانی آنها به شرح زیر است:
اگه کاردانیشون مرتبط با رشته کارشناسی باشه حدود صلاحیت نظارت و طراحی رو دارن
اگه کاردانیشون در سایر رشته های هفتگانه ساختمان باشه فقط صلاحیت نظارت
و اگه کاردانیشون غیرمرتبط با رشته های هفتگانه ساختمان باشه اصلا هیچ نوع پروانه اشتغالی دریافت نمیکنند!!!
و اما در مورد شما که ارشد زلزله میخونین, اگه امروز ارشد سازه یا زلزله داشتین به شرطی که دو سال ازش میگذشت,میتونستین شرکت کنین.ولی متاسفانه توی این مملکت که قوانین هر چن ماه عوض میشه معلوم نیست که تا دو سال پس از اتمام ارشدتون هنوز این قانون باشه یا نه
ایشالا که موفق باشین
شرایط من هم مثل شماست و کاردانی غیر مرتبط دارم و متاسفانه قادر به شرکت در آزمون نیستم.این یعنی اجحاف کامل در حق ما
صفحات: 1 2
لینک‌های مرجع