انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

نسخه کامل: کار رایگان برای تجربه ؟
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
سلام دوستان
من 2 ترم دیگه درسم تموم.میشه متاسفانه به دلایلی خیلی دیر درسم رو تموم میکنم.توی 25 سالگی
اما حالا هم که دیگه دارم تموم میکنم هیچ کاری در ضمینه ی عمران انجام ندادم و فقط درسا رو دارم پاس میکنم .
حالا این ترم و ترم دیگه میخوام همراه درس کار در ضمینه ی رشتم هم انجام بدم به نظر شما دیگه دیره ؟؟؟

و این که من رو راهنمایی کنید که با این سطح اطلاعات تو چه کاری برم تا برام کسب تجربه بشه و میخوام رایگان کار کنم .
توی دفتر فنی علاقه دارم .اما چه کاری بیشتر به درد ایندم میخوره که واجعبه قبلا تجربه کرده باشم ؟؟؟

ممنون دوستان
سلام، من تازه 2 ترم از مهندسی عمران رو خوندم و در دانشگاه ارومیه، مهندسی عمران مقطع کارشناسی روزانه میخونم و همه ی واحدهای این دو ترم رو پاس کردم در کل بگم من در درسهای رشته ی خودم از لحاظ تئوری قوی ام ولی از لحاظ عملی زیاد قوی نیستم و این طور که شنیدم در کل برای مهندسی عمران،عملی خیلی مهمتر از تئوری هستش در فواصل سه سال باقی مونده(هم در تعطیلات،هم در زمان تحصیل) باید چه کارهایی رو انجام بدم تا در آینده  مهندس عمران قوی بشم و بیکار نمونم؟ ضمنا ما هم شرکت پیمانکاری هم داریم ولی تجربه ی خیلی کمی در کار دارم، از الان که تعطیلات تابستون هستش سردرگمم چی کار کنم ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدین با تشکر.
ای داداش من 27سال بودم تموم کردم درسم رو بخاطر مشکلات دیر شروع کردم هیچ جایی هم تو شهر یا اطرافمون جای نبود برم رایگان واسه تجربه الانم یک ساله تمام کردم و دارم در به در میگردم دنبال کار که همه یا میگن سابقه یا معرف (پارتی) یا هم سرمایه داشته باشی کار آزاد کنی ک ما هیچ کدوم رو نداریم Confused
با سلام
اگر میخواهید زودتر موفق و با تجربه بشیذ اولا مدرک کارشناسی که گرفتید برید دنبال کار و مدرک ارشد و بیخیال بشید
بعدش کار دفتری به درد نمیخوره برید تو کارگاه مشغول به کار بشید تا چشمتون به کارهای اجرایی عادت کنه و کار یاد بگیرید
مدرک دکترا هم داشته باشید و توان کار اجرایی نداشته باشید تو هیج جا نمیتونید کار کنید
برای اشتغال هم با حقوق کم شروع کنید چون تجربه ای که در کارگاه بدست میارید با پول قابل قیاس نیس
یادتون باشه همه سرپرست و مدیر پروژه ها از اول 3 یا 4 میلیون پول نمیگرفتن و با گذشت زمان و کسب تجربه به این جایگاه رسیدن
موفق باشید
یعنی منظورتون اینه که در این سه سال باقی مونده کار خاصی رو انجام ندم و فقط واحدهای درسی رو پاس کنم؟
سلام مهندس مهرداد خب همون کار کارگاهی هم الان هرجا آگهی میزنن سابقه زدن باید داشته باشی طرف ما هم کارگاه و ساخت و ساز نیست با حقوق کم تو ی شهر بزرگتر هم ک ب ماه نمیتونیم برسونیم 
شهرام جان شما تو دفاتر مهندسی یا شرکتهای مشاور و کارگاهها رایگان مثل کار آموز برو و بیا ب درستم برس خوبه آگهی هم میزنن زیاد هم میزنن خواستی بگو ولی من چون شهرستانم رایگان تو تهران یا شهرای دیگه بدردم نمیخوره
من خودم اوایل کارم تو نقش مهندس اجرا با کمترین حقوق و بیشترین کار وارد کارگاه شدم و ماه به ماه با توجه به  سوابق و تجربیات تونستم خودم و به بالا بکشونم و با مدیر عاملان شرکت مختلف رابطه برقرار کنم
خب مهندس اگه کارگاهی دارید یا جای مشغول ب کار هستید خب دست ما رو هم بگیرید دیگه خودتون ک تجربه سختی رو داشتید یخورده ما رو هم فک کنم بهتر از بقیه درک کنید ما حقوق میلیاردی نخواستیم ی جا ب من گفتن کرج چون سابقه نداری و تازه تموم کردی ماهی یک میلیون تومن ولی جا باید خودت پیدا کنی حساب کردم و از دوستای ک داشتم سمت تهران دیدم هیچی باید تو نداری ی چنصد هزارتومن هم از جیبم خرج کنم تا سر ماه کم نیارم خواستم برم قبول کنم ولی دیگه از طرف خبری نشد حالا اگ شما کارگاه دارید یا جای کسی آشنا هست بگید چون ما از شهرستانیم و ن آشنا داریم ن جایی و کسی
(07-07-2015 01:03 PM)شهرام نومسلمان نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
سلام، من تازه 2 ترم از مهندسی عمران رو خوندم و در دانشگاه ارومیه، مهندسی عمران مقطع کارشناسی روزانه میخونم و همه ی واحدهای این دو ترم رو پاس کردم در کل بگم من در درسهای رشته ی خودم از لحاظ تئوری قوی ام ولی از لحاظ عملی زیاد قوی نیستم و این طور که شنیدم در کل برای مهندسی عمران،عملی خیلی مهمتر از تئوری هستش در فواصل سه سال باقی مونده(هم در تعطیلات،هم در زمان تحصیل) باید چه کارهایی رو انجام بدم تا در آینده  مهندس عمران قوی بشم و بیکار نمونم؟ ضمنا ما هم شرکت پیمانکاری هم داریم ولی تجربه ی خیلی کمی در کار دارم، از الان که تعطیلات تابستون هستش سردرگمم چی کار کنم ممنون میشم هر چه زودتر جوابمو بدین با تشکر.

سلام مهندس 

حالت چطوره 
اگر نظر من رو بخوای شما باید اول انتخاب کنی که می خوای وارد کارهای پیمان کاری بشی یا مشاوره 

اگر پیمان کاری بخوای بهترین کار اینه که از همین الان به عنوان کار آموز با یکی از پیمان کار ها وارد کار بشی

اما اگر بیشتر به کار های طراحی علاقه داری و دوست نداری تو آفتاب بایستی ولی به حقوق کمتر راضی هستی مشاوره گزینه خوبیه 

معمولا شرکت ها خیلی در مورد کار آموز شختگیری نمی کنن احتمالا قبولت میکنن
اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید

وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید

وارد شوید یا از
اینجا