انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

نسخه کامل: دانلود پایان نامه طراحي برج مسكوني 300 واحدي تبريز
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2 3
باز با یکی دیگر از پایان نامه های معماری با عنوان پایان نامه طراحي برج مسكوني 300  واحدي تبريز ( با محوریت معماری پایدار ) در خدمت شما عزیزان هستیم این پایان در قالب یک فایل ورد  در  100 صفحه و چند فایل اتوکد که شامل نقشه ها و نمای سه بعدی برش ها و اندازه ها و طراحی کلی برج مسکونی است این پایان نامه حاصل زحمات و جمع بندی  یک دانشجوی کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد واحد عجب شیر است که ایشان زحمت کشیدن و برای ما ارسال کرده اند و ما هم سعی کردیم این پایان نامه بسیار زیبا و کامل را در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید .

[تصویر: borg300-vahed_www.webca.ir.jpg]

فصل های این پایان نامه شامل زیر میباشد :
فصل اول : بررسي اقليم و موقعيت جغرافيايي شهر تبريز

فصل دوم : مطالعات عمده در رابطه با معماری

فصل سوم : نمونه برجهای مسکونی – تجاری – اداری

فصل چهارم : برنامه فیزیکی- تعاریف – استانداردها – تراکم در برج مسکونی

فصل پنجم : تحلیل سایت

فصل ششم: نقشه هاي پروژه

اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید

ویرایش شد

سلام..
برای من دانلود نمیشه...در جوابه دانلود مینویسه که برگه پیدا نشد
اگه امکانش هست برام ایمیل شه
ممنونم
fatemehbeygi1995@gmail
دوست عزیز میزنه

__برگه پیدا نشد__
بله..چندبار هم امتحان کردم ولی دان نشد متاسفانه
با عرض پوزش ویرایش شد .
باعرض سلام خواستم بگم من دوبار فایل پایانامه  برج سصید طبقه را خریدم وپول با موفقیت واریز شد ولی فایل که می خواهم دانلود کنم ظاهر نشد
(04-23-2015 11:51 AM)880784545 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
باعرض سلام خواستم بگم من دوبار فایل پایانامه  برج سصید طبقه را خریدم وپول با موفقیت واریز شد ولی فایل که می خواهم دانلود کنم ظاهر نشد
دوست عزیز اگر ایمیل خود را صحیح وارد کرده باشید لینک دانلود به ایمیلتان ارسال شده و همچنین در همان صفحه لینک دانلود برایتان ظاهر شد
با تشکر
باعرض سلام این چه وضع اش است که پول ریخته بحساب بعد هم فایل پایانامه سصید طبقه مسکونی برام با ایمیل بالا نمی فرستید دوبار دارم در خواست میدهیم فقط بلید پول بگیر ازملت لطفا تابعداز ظهر ایمیل شود
دوست عزیز ایمیتان ارسال شد .
با عرض پوزش در حال ارتقا سیستم هستیم
لطفا ایمیل خود را در اینجا قرار بدهید تا براتون ارسال بشه
با تشکر
صفحات: 1 2 3
لینک‌های مرجع