انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

نسخه کامل: عمــــران | درخواست متره کردن یک نقشه و دریافت هزینه | فـــوری تا آخر شب میخوام
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
درود و خسته نباشید

من یک نقشه دارم که استادمون یک قسمتیش رو برام تعیین کرده که متره و برآورد کنم.اما بلد نیستم [تصویر: biggrin.gif]
از دوستان که رشته عمران هستند، کسی هست که بتونه برام متره و برآورد کنه ؟ هزینش هم میدم.
تا آخر شب هم میخوام.من منتظرم.

راه ارتباطی:
iran989@yahoo.com
با آقاي باقري به شماره زير تماس بگيريد شايد بتونه كمك بكنه
09355634675
(05-26-2013 11:57 AM)zirmizi نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
درود و خسته نباشید

من یک نقشه دارم که استادمون یک قسمتیش رو برام تعیین کرده که متره و برآورد کنم.اما بلد نیستم [تصویر: biggrin.gif]
از دوستان که رشته عمران هستند، کسی هست که بتونه برام متره و برآورد کنه ؟ هزینش هم میدم.
تا آخر شب هم میخوام.من منتظرم.

راه ارتباطی:
iran989@yahoo.com
salam naqshe che chand tabqast
salam meshe bege metre chesha mekhau
(05-30-2013 11:56 PM)arsalan habibi babadi نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
salam meshe bege metre chesha mekhau
دوست عزيز خيلي براي شما سخت هست كه فارسي بنويسيد؟
ما چقدر بايد به فارسي نويسي در انجمن تذكر بدهيمAngry
فارسي نويسي يعني احترام به قوانين انجمن و احترام به قوانين يعني شخصيت
dost aziz font nadaram be roye chashmHuh
(06-01-2013 12:11 AM)arsalan habibi babadi نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
dost aziz font nadaram be roye chashmHuh
شما فونت نداريد از كيبورد هاي مجازي استفاده كنيد
به نظر شما اگر قرار باشه كسي فارسي روي سيستم و يا موبايلش نداشته باشه مجوز اين را داره كه قانون انجمن و حق ديگران را نقض كنه
پس لطفا هروقت تونستيد فارسي تايپ كنيد پست بديد
ممنون از شما
سلام
اگه کارت هنوز راه نیفتاده یه اطلاع بده تامشکلت رو حل کنم
سلام اگر کارت هنوز راه نیفتاده تماس بگیر با این شماره 09139519342هاتفی
سلام تشکر از همگی  دوستان ، متره انجام شد، جزيیات سقف کابلی میخوام، ممنون.Exclamation
لینک‌های مرجع