انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

نسخه کامل: كمپين آموزش و تقويت زبان انگليسي- لطفا شركت كنيد
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2
سلام دوستان
من به اين نتيجه رسيدم كه هرچي بيشتر زبان بلد باشي موفق تر هستي و چندگام نسبت به بقيه جلوتر هستيBlush
براي همين تصميم گرفتم كه زبان خودم را تقويت كنم و از اين طريق ميخواستم تجربيات خودم را با شما در ميان بگذارم و از همه مهمتر ميخوام كساني كه قصد دارند با من همراه بشن اعلام آمادگي كنند ا باهم پيش بريم و بتونيم براي هم انگيزه ايجاد كنيم و تجربيات را در تبادل كنيم
حالا هركي حاضر به اين كار هست همينجا اعلام كنه
زبان من در حد متوسط هست و تصميم دارم با Effortless English كار كنم كه متد جديد و جالبي هست شروع كنمTongue
اگر كسي حاضر هست با من همراه بشه همينجا اعلام كنه تا باهم پيش بريمHeart
در ادامه توضيحاتي در باره Effortless English خواهم داد و دوره هاي آن را براي دانلود قرار ميدم ( البته اگر كسي حاضر باشه با من همراهي كنه )Huh
--------------------------
آپديت پست
 براي شما عزيزان قسمت اول دوره power english از مجموعه Effortless English را قرار دادم و توضيحاتي هم در مورد اين مجموعه در زير آورده شده كه حتما مطالعه كنيد
---------------
لينك دانلود درس 1 - هفته اول ( باتشكر از مديريت سايت براي دسترسي كه به آپلود فايل دادندHeart)
اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید

لينك دانلود درس 2 - هفته دوم

اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید

----------------
توضيحات :
Effortless English يك روش شنيداري آموزش زبان است كه شما را قادر ميسازد بعد از مدتي زبان انگليسي را مانند زبان مادري صحبت كنيد
اين روش شامل چند دوره است كه ما در اين تاپيك دوره power english آن را كار ميكنيم بايد عرض كنم كه اين دوره ها با هم مرتبط نيستند و شما ميتوانيد هر دوره را بصورت مستقل كار كنيد
ا
ما هر دوره شامل چند درس است مثلا دوره power english شامل 31 درس ميباشد كه هر درس 3فايل صوتي همراه با متن كامل اين فايل ها است و هر درس را بايد حداقل در يك هفته تكرار كنيد و ميتوانيد اين مدت را به چندين هفته افزايش دهيد تا جايي كه بصورت كامل بر درس تسلط پيدا كنيد و سپس به سراغ درس بعدي برويد.
اما اين فايل هاي صوتي شامل موارد زير است
1- متن اصلي : در اين فايل صوتي يك متن كه در باره موضوعي صحبت ميكند كار شده است
2- لغات : در اين فايل لغاتي كه از نظر مدرس مهم هستند آورده شده و در باره آنها صحبت ميشود
3- داستان كوتاه : اين فايل به گفته مدرس دوره مهم ترين قسمت آموزش است كه در آن داستان كوتاهي مطرح ميشود و ضمن آن سوالاتي پرسيده ميشود كه شما بايد به آنها بصورت ساده و تك كلمه اي پاسخ بدهيد در اين قسمت شما بصورت كاملا هوشمندانه و با تكرار و گوش دادن گرامر را براحتي در مغز خود جا ميدهيد و درگير داستان و صحبت كردن ميشويد

آقای A.J. Hoge سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English ) را بر اساس هفت قاعده پایه گزاری کرده است.
قانون نخست :
شیوه ی سنتی مطالعه ی واژه های تنها را کنار بگذارید و همیشه گزاره ها (عبارت،ترکیب کلمات) را بخوانید و تمرین کنید، نه فقط کلمه ها را به تنهایی. اگر کلمه ی جدیدی دیدید، حتما ً عبارتی که آن کلمه ی جدید، در آن استفاده شده را در دفترچه ی یادداشت خود بنویسید؛ نه فقط کلمه را. به این ترتیب استفاده درست هر کلمه را می آموزید.تحقیقات نشان میدهد یادگیری زبان، با شیوه ی یادگیری و استفاده از عبارات کاربردی، 4 الی 5 برابر سریعتر از استفاده از کلمات، به تنهایی است.
قانون دوم:
گرامر نخوانید! همین الان کتابهای صرفا ً گرامر خود را کنار بگذارید. این کتابها باعث میشوند شما پیش از صحبت (به قواعد دستور زبان) فکر کنید. در حالی که باید به طور خودکار و معمولی، مثل زبان مادری خود، بدون هیچگونه حساسیتی روی زمانهای دستوری و گرامر بتوانید صحبت کنید. شما در وهله ی اوّل، نیاز به راهی دارید که بتوانید بطور اتوماتیک و بدون هیچگونه تفکر و تامّلی، استفاده از زبان را بدانید.
قانون سوم :
گوش کنید! گوش کنید، گوش کنید. باید به انگلیسی روزمره گوش کنید. چشم ها، بسیار کمتر از گوشها برای یادگیری زبان به شما کمک میکنند. (راز پیشرفت افراد مهاجر در زمینه ی زبان، فقط و فقط همین است که شرایط حضور در محیط، باعث میشود نه تنها شنوایی افراد تقویت شود؛ بلکه نوع کاربرد آن را با تمام وجود خود حس کنند و بخاطر بسپارند.) بطور خلاصه این قانون را باید اینگونه معنی کرد که با گوش خود یادبگیرید تا با چشمان خود.
قانون چهارم :
آهسته و عمیق یاد بگیرید. دانستن یک کلمه و عبارت کافی نیست ، واژه ها و عبارتها باید در ذهن شما ثبت شود تا همیشه برای استفاده آن ها را دم دست داشته باشید. اگر به یک کتاب گویا (Audio book ) گوش میکنید، یک قسمت را 30 بار و در طول ده روز، روزی سه بار بشنوید و سپس به سراغ بعدی بروید.
قانون پنجم :
برای یادگیری اتوماتیک گرامر و دستور زبان انگلیسی؛ از شیوه ی «داستان های کوتاه در زمانهای مختلف» ( Point Of View Mini-Stories ) استفاده کنید. این بهترین روش برای یادگیری گرامر و زمانهای مختلف به شیوه موثر غیر مستقیم است.
قانون ششم :
حتما از انگلیسی صحیح و رایج امروزی استفاده کنید. فیلم و نوار هایی را انتخاب کنید که مطمئن هستید انگلیسی واقعی و رایج امروزی است.( بیشتر متدها و کتابها، برمبنای نگارش اصولی زبان است) شما با خواندن کتاب های آموزشی هرگز با مکالمات واقعی و اصطلاحات رایج و همچنین تفاوت در ادای یک جمله یا کلمه در مکالمه با نگارش آن در کتاب ها آشنا نمی شوید، در نتیجه صحبت انگلیسی زبانان را متوجه نمی شوید.
قانون هفتم :
گوش کنید و پاسخ بدهید نه اینکه گوش بدهید و تکرار کنید؛ بسیاری از نوارها و سی دی های آموزشی زبان از شما میخواهند که مثلا یک عبارت را بعد از شنیدن تکرار کنید. این روش اشتباه است. باید از شما خواسته شود که جواب گوینده را بدهید نه این که عین عبارت را تکرار کنید. در موردتوضیح این قانون بهتر است، همزمان با شنیدن هر از چند جمله ی یک متن و داستانی ساده، از شما جواب چند پرسش ساده، خواسته شود. دقیقا ً یادگیری یک کودک را مدنظر داشته باشید. از والدین میشنود، یاد میگیرد ، تکرار میکند و پاسخ میدهد.
با استفاده از سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English ) یکبار برای همیشه مشکل مکالمه انگلیسی خود را حل می کنید.
سلام
من این موضوع رو خیلی مفید میدونم امید وارم با هم بتونیم کاری انجام بدیم
سطح زبان من هم متوسطه
مسعود زمانی
سلام مسعود جان
خوشحالم كه با من همراه ميشي
من با افورتلش اينگليش ميخوام كار كنم و شروع كردم خيلي خهوبه
بزودي فايل ها و نحوه آموزش را همينجا يمزارم كه شما هم شروع كني
پس منتتظر شروع شما هستم
salam
man vaghean dos daram k ba shoma & baghie dostan hamrahi konam,
ama mota`asefane aslan zabanam khob nis.Sad
hamishe dos dashtam zabanamo taghviat konam ama....!!!
با سلام به تمامی دوستان!
بی صبرانه منتظر فایلهای آموزش زبان هستم.
(04-13-2013 09:38 AM)hamed1393 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
با سلام به تمامی دوستان!
بی صبرانه منتظر فایلهای آموزش زبان هستم.
تا جمعه شب قسمت اول را با توضيحات داخل سايت قرار خواهم داد
دوستان عزيز پست اول آپديت شد و لينك دانلود درس اول همراه با توضيحات اضافه شد
يادتون باشه كه طبق قواعد پيش بريد
در درس اول تمام اين قواعد براي شما توسط استاد دوره گفته ميشه
متن درس ها هم هست و توصيه ميكنم قبل از گوش دادن به فايل صوتي متن را باز كنيد و كلماتي كه براتون نا آشنا هست را باديكشنري ترجمه كنيد ( اين توصيه استاد هم هست Smile )
سعي ميكنم كه هر 10 روز يك درس را براي دانلود قرار بدم تا باهم پيش بريم
لطفا تجربيات خودتون را همينجا بگيد و فكر نكنيد كه من بايد همش حرف بزنم
منم مثل شما هستم و درحال يادگيري Tongue
راستي اصلا دنبال يادگيري گرامر و اينجور چيزها هم نباشيد
شما با درس ها طبق قواعد پيش بريد همه چيز حل ميشه
وضمنا شايد بعد از چند روز گوش دادن به يك درس براي شما تكراري بشه اما خواهشا ولش نكنيد و طبق قائده اين روش حداقل بايد 7 روز با هر درس تمرين كرد
با تشكر از شما بخاطر اين تاپيك بسيار مفيد
بنده هم هر كاري كه لازم باشه در حمايت از اين تاپيك انجام خواهم داد چرا كه اين مسئله را بسيار مفيد ميدونم
براي همه عزيزان آرزوي موفقيت دارم و من هم به جمع شما ميپيوندم
با سلام
به نظر من این مباحث کاملا مفید هستند و نیاز امروزی جامعه بوده .
با آرزوی موفقیت برای دوستان Rolleyes
صفحات: 1 2
لینک‌های مرجع