انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

نسخه کامل: کنکور ارشد
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
سلام.قبولی در دانشگاه آزاذ در مقطع ارشد راحته؟
شهرهای بزرگ سخته وای تو شهرهای کوچکتر اسونتره ولی فکر نکنی که خوبه دیگه قبولی.......
بازم باید کلی درس بخونی میانگین بالای 50% بزنی تا یکی ازون شهرهای کوچیکو قبول شی
چرا همه در مورد آزاد حرف میزنن؟! یعنی کسی به سراسری امیدی نداره؟!Exclamation
سخت ترین گرایش ارشد عمران  چیست ؟
(03-31-2013 08:35 PM)triple_h نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
شهرهای بزرگ سخته وای تو شهرهای کوچکتر اسونتره ولی فکر نکنی که خوبه دیگه قبولی.......
بازم باید کلی درس بخونی میانگین بالای 50% بزنی تا یکی ازون شهرهای کوچیکو قبول شی
تو ارشد میانگین بالای 50 بزنی که توی یه شهر کوچیک آزاد قبول بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!HuhExclamationHuh
                       جنگه مگه
(09-20-2013 02:42 PM)ramtin91 نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
چرا همه در مورد آزاد حرف میزنن؟! یعنی کسی به سراسری امیدی نداره؟!Exclamation
چرا نداره من دارم از همین الان یه گلیم پهن کردم تو حیاط دانشگاه تهران جا گرفتمSmile
(09-21-2013 12:36 AM)andreh نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
سخت ترین گرایش ارشد عمران  چیست ؟
گرایش های ارشد دیگه بحث سختی و آسونی نیست بحث علاقه و بازار کار هستش ولی در کل من شنیدم که یه گرایش با عنوان مدیریت ساخت چند سال اخیر اضافه شده که فکر کنم کمی راحت تر باشه البته فکر کنم.
(03-31-2013 03:32 PM)farzaneh sadate ememi نوشته است: اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
سلام.قبولی در دانشگاه آزاذ در مقطع ارشد راحته؟
سلام آره نسبت به سراسری راحته البته اگه دانشگاه هایی مثل دانشگاه قزوین،تهران مرکزی،تهران جنوب مد نظر نباشه
لینک‌های مرجع