انجمن های تخصصی دانشجویان و مهندسین عمران

نسخه کامل: آيا شما در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 1389 قبول شدید يا نه؟ کجا و با چه رتبه و ترازي؟
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2
<p class="news_lead">نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. <br />به گزارش آنا، کارنامه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 89 این دانشگاه از ساعت 14 امروز پنجشنبه 22/7/89 در پایگاه اینترنتی اعلام نتایج قابل مشاهده است.<br />داوطلبان می توانند ضمن مراجعه به پایگاه یاد شده با ارایه مشخصات داوطلبی، کارنامه خود را مشاهده کنند.<br />اطلاعیه مربوط به زمان و مکان ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی آزمون به آدرس اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
در دسترس داوطلبان قرار داده می شود.<br />پذیرفته شدگان این مرحله می توانند روزهای شنبه و یکشنبه 24 و 25/7/89 جهت ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.<br />*اعلام نتایج مرحله دوم داوطلبان استفاده از امتیاز پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته<br />همچنین نتایج گزینش مرحله دوم داوطلبان استفاده از امتیاز پذیرش بدون آزمون سال 89 این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته از ساعت 14 امروز پنجشنبه مورخ 22/7/89 در پایگاه اینترنتی اعلام نتایج به نشانی اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
قابل مشاهده است.به گزارش آنا به نقل از روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان گرامی می توانند ضمن مراجعه به پایگاه یاد شده با ارائه مشخصات داوطلبی کارنامه خود را مشاهده کنند.<br />در پایان این گزارش آمده است: اطلاعیه مربوط به زمان و مکان ثبت نام به طور همزمان از طریق پایگاه اطلاع رسانی آزمون به آدرس اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
در دسترس داوطلبان قرار داده می شود.<br />پذیرفته شدگان می توانند روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 24 و 25/7/89 جهت ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.</p>
<p>11:55:40 1389/07/22</p>
<p>&nbsp;</p>
<p style="text-align: right;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">بحث درمورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فقط در تاپیک زیر </span></p>
<p style="text-align: right;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: large;"><a href="thread-257-post-1578.html">http://forum.icivil.ir/thread-257-post-1578.html</a></span><br /></span></p>
<p>درود بر همه ي دوستان. عزيزان، اين تاپيك را براي بحث در مورد نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد 1389 دانشگاه آزاد ، به وجود آوردم. از همه شما خواهشمندم، فارغ از اينكه در تكميل ظرفيت اول آزمون 1389 ، قبول يا رد شده باشيد، رتبه، نمره تراز،درصد ها، رشته و شهر قبولي (يا امتحاني)، و رتبه و تراز آخرين فرد قبول در تكميل ظرفيت را درج كنيد، باشد كه يك بانك اطلاعاتي خوب درباره ي تكميل ظرفيت با كمك همديگر درست كنيم، (ضمنا اگر مركز آزمون مثل پارسال(1388) رفتار كند، تكميل ظرفيت دومي هم در كار خواهد بود، كه مثلا پارسال در 29بهمن در سايت اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید
قرار گرفت، كه اميدوارم بقيه ي دوستان در آن قبول شوند). ضمنا دوستان پذيرفته شده اي كه 24 و 25 مهر براي اسم نويسي تشريف خواهند برد، لطفا بنويسند كه در رشته و محل قبوليشان، آيا بايد در نيمسال اول يا دوم شروع به تحصيل كنند؟ (بايد اين سوال را از دانشگاه محل قبولي بپرسند، و به ما اطلاع دهند، با تشكر پيشاپيش از اين دسته از عزيزان) ، همچنين از همه ي شما خواهشمندم، خبر فوري و بسيار مهم فوق را(كه اعلام تكميل ظرفيت، و مهلت ثبت نام كه روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 24 و 25/7/89 مي باشد) ، به هرشكلي كه مي توانيد به آگاهي همه ي دوستان و آشنايان خود برسانيد. پاينده باشيد، بدرود.</p>
سلام
من رشته مهندسی هسته ای کرایش پرتو پزشکی شرکت کردم و رتبه 40 با تراز 5721 آوردم.در تکمیل قبول نشدم و خیلی ناراحتم.چون پرس و جو کردم گفتند که تا 26 نفر میگیرن.حالا نمیدونم چی کار کنم؟
سلام من با تراز 6000 قبول شدم
salam dooostan ...khooobin ?
agha man eteraz zade booodam vali tartib asar dade nashoood
darsade khak va sayalatam kheyli kheyli paein omade boood
[تصویر: 40031098.png]
mina jan aslan negaran nabash ...
daneshgah azad 2 bar takmil zarfiyat migire
va dar bazi az reshte ha , dar marhaleye aval asan takmil elam nemikone va ba tavajo be rotbeye shooma ,ba ehtemale besiyar besiyar ziya ,asan takmil zarfiyate mehr mah elam nashooode,
va baraye shooma dar bahman mah takmil zarfiyat elam mishe
inam linke elame asami takmil zarfiyate bahman mahe sale gozashte :

اگر عضو نیستید نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید . لطفا
وارد شوید یا از
اینجا
ثبت نام کنید

vali tkmil zarfiyat haei ke dar in marhale elam mishe ,emkan dare dar gerayesh va shahr ya daneshgahi motafavet ba code mahale emtehaniye shoma bashe ,va dar yek reshte va daneshgahe gheyr az chizi ke emtehan dadid ghabool beshin ....
قابل توجه farzan و ديگر دوستان عزيز:
درود بر شما. عزيزان، لطفا و حتما مطالب خود را به زبان و خط فارسي بنويسيد و از فينگيليش نوشتن جدا خودداري كنيد.
(لطفا به قوانين اين سايت و انجمن هاي گفتگوي آن احترام بگذاريد)
با سپاس از همكاري شما، بدرود.
<p>با سلام به دوستان عزیز</p>
<p>بنده با تراز 5790 و رتبه 26 در مرحله تکمیل ظرفیت ارشد راه و ترابری زنجان پذیرفته شدم.</p>
<p>درصدهای بنده:</p>
<p>زبان:70/ریاضی:15/مقاومت:5/تحلیل:15/خاک:20/سیالات:15/راه ساری-روسازی-ترافیک:55</p>
<p>lبرای همه شما عزیزان آرزوی موقیت می کنم.درصورت نیاز به راهنمایی بیشتر ایمیل خودم رو هم میذارl <a href="mailto:ramin.bayat67@yahoo.com">ramin.bayat67@yahoo.com</a></p>
سلام
تراز راه اهر سال 89 چقدر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام.من ارشد 90 رشته محیط زیست علوم و تحقیقات تهران رو زدم.رتبم 48 و اخرین فرد قبولی 24 بود.امیدی داشته باشم به تکمیل ظرفیت؟
صفحات: 1 2
لینک‌های مرجع