how-to-buy

 
 

جزوات آمادگی آزمون نظام مهندسی معماری ( طراحی – نظارت-اجرا )

    نوع فايل : PDF    |   قيــمـت : متغییر تومان

در این بخش  تمامی جزوات آمادگی آزمون نظام مهندسی معماری برای آزمونهای طراحی و نظارت و اجرا را که بصورت محصولات مربوط به آزمون معماری است جمع آوری و دسته بندی کردیم تا براحتی بتوانبد از تمامی موارد استفاده کنید

در بخش اول محصولات آزمون طراحی معماری که شاما جزوه راهنمای طراحی و 10 نمونه آزمون ازماشی و پاسخنامه های سالهای پیش ازمون و همچنین آزمون آزمایشی آزمون آزمایشی زمین شیبدار است معرفی میشود در بخش دوم محصولات مرتبط با آزمون نظارت معماری شامل جزوه عناصر و جزییات و پاسخ های تشریحی سالهای پیش و … معرفی میشود دربخش سوم منابع آزمون اجرا و پاسخ های تشریحی سالهای قبل ارائه شده است و برای هر محصول نمونه های آن آماده دانلود شده است تا تصمیم گیری در مورد انتخاب منابع و این محصولات برای شما ساده تر شود

url545

بخش اول ( منابع آزمون طراحی معماری)

جزوه اول: راهنمای طراحی جهت آزمون نظام مهندسی معماری.( دانلود نمونه )

در جزوه اول سعی شده تا از ترکیب کلیه قوانین و مقررات و ضوابط مطرح شدهدر مباحث مقررات ملی، ضوابط آتش­نشانی، ضوابط مقررات شهرسازي و معماري براي معلولين، مصوبات شوراي عالي شهرسازي و معماري، ضوابط طراحی معماري و جزئيات اجرائي ساختمان؛ ضوابط نهایی استخراج گردیده و به صورت شکل و نقشه ارائه گردد تا از سردرگمی داوطلب آزمون جلوگیری نماید. این مجموعه با توجه به آخرین تغییراتی که هم در سؤالات آزمون و هم در کلیه ضوابط (آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی سال 1392) بیان شده، تهیه گردیده است و در واقع منطبق با آخرین تغییرات مقررات و آزمون طراحی معماری، می­باشد. همچنین در انتهای این کتاب نیز، الزامات و مقرراتی که داوطلبان در ارائه نقشه و پاسخنامه که باید رعایت کنند تا در آزمون نمره قبولی را کسب نمایند ارائه گردیده است. امید است داوطلبان گرامی با رعایت مباحث مطرح شده در این جزوه در آزمون طراحی معماری نظام مهندسی، موفقیت خود را بدست آورند.

 


جزوه دوم: پاسخنامه و جواب آزمون طراحی معماری آزمون نظام مهندسی  (شهریور 91، اسفند 91، آذر 92 و خرداد 93).( دانلود نمونه )

در جزوه دوم پاسخنامه و جواب آزمون طراحی معماری آزمون نظام مهندسی شهریور 1391، اسفند 1391 و آذر 1392  و خرداد 1393؛ به طور کامل بیان گردیده است و کلیه نقشه ها و خواسته هایی که در صورت سوالات آزمون طراحی معماری نظام مهندسی مطرح گردیده است به صورت کامل و جامع ارائه شده است.


مؤلفین جزوه ها(آقای دکتر جواد رحمانی و خانم مهندس انسیه قربان نژاد) از مدرسین دانشگاه و دوره­های آمادگی آزمون نظام مهندسی می باشند. همچنین خانم مهندس انسیه قربان نژاد نفر اول آزمون نظام مهندسی معماری سال 1389 می باشند.


 

جزوه سوم: مجموعه ده نمونه نقشه کامل و آزمون آزمایشی متناسب با آزمون طراحی معماری نظام مهندسی  ( دانلود نمونه )

در جزوه سوم  ده نمونه نقشه کامل و آزمون آزمایشی متناسب با آزمون طراحی معماری نظام مهندسی که شبیه سازی شده با آزمون طراحی دوره اخیر می باشد تهیه گردیده است و در سر جلسه آزمون داشتن چندین نقشه و پلان مختلف در اوناع زمین ها (شمالی، جنوبی و نبش) کمک شایانی به داوطلبین خواهد نمود.


 

جزوه چهارم: پاسخنامه و جواب آزمون طراحی معماری آزمون نظام مهندسی مرداد  1394 ( دانلود نمونه)

در جزوه چهارم پاسخنامه و جواب آزمون طراحی معماری آزمون نظام مهندسی مرداد 1394 به طور کامل بیان گردیده است و کلیه نقشه ها و خواسته هایی که در صورت سوالات آزمون طراحی معماری نظام مهندسی مطرح گردیده است به صورت کامل و جامع ارائه شده است.


 

 جزوه پنجم: پنج آزمون آزمایشی زمین شیبدار ویژه آزمون طراحی ( دانلود نمونه)

  پس از نحوه طراحی سوالات دوره های اخیر که زمین های شیبدار مورد سوال قرار گرفته است. نیاز به نمونه سوال و آزمون آزمایشی زمین های شبدار در بین داوطلبین احساس شده است. به همین دلیل در این جزوه سعی گردیده است تا انواع حالت زمین شیبدار با شرایط خاص مورد سوال قرار گیرد و پاسخنامه تشریحی آن طبق ضوابط تهیه گردد.


 

پاسخنامه طراحی معماری آبان 93

پاسخنامه طراحی آبان 93توسط (آقای دکتر جواد رحمانی و خانم مهندس انسیه قربان نژاد) از مدرسین دانشگاه و دوره­های آمادگی آزمون نظام مهندسی می باشند. همچنین خانم مهندس انسیه قربان نژاد نفر اول آزمون نظام مهندسی معماری سال 1389 می باشند.

بخش دوم ( منابع آزمون نظارت معماری)

جزوه عناصر و جزئیات آزمون نظارت معماری ویژه آزمون نظام مهندسی

عناصر و جزئیات آزمون نظارت معماری یکی از مباحثی است که در آزمون نظام مهندسی سوالاتی از آن مطرح میشود و داوطلب این آزمون باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشد . ابن جزوه که در ادامه میتوانید نمونه آن را دانلود بفرمایید به همبن منظور تهیه شده است.دیتیل ها و جزئیاتی که در آزمون نظارت معماری میتواند راهگشای پاسخ به این گونه سوالات باشد ، در این جزوه بصورت کامل آمده است.در جزوه عناصر و جزئیات آزمون نظارت معماری  سعی شده جزئیات معماری و سازه های که در آزمون مورد سوال قرار می گیرد بیان گردد.با لیک روی دکمه زیر میتوانید نسخه نمایشی و سرفصل های کامل این جزوه را مشاهده بفرمایید

dll

خرید فایل جزوه عناصر و جزییات معماری


 پاسخ های تشریحی آزمونهای دوره های پیش معماری نظارت

پاسخ تشریحی آزمون نظارت معماری مرداد 94

پاسخ تشریحی آزمون نظارت معماری 94 بعد از برگزاری آزمون نظام مهندسی مرداد 94 توسط آقای دکتر جواد رحمانی تالیف شده است این مجموعه همراه با سوال و پاسخ تشریحی آن زیر هر سوال بصورت تایپ شده است که با کلیک روی دکمه زیر میتوانید بعد از پرداخت آنلاین دانلود بفرمایید.


پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی معماری نظارت آبان 93


 

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی معماری نظارت خرداد93


 

بخش سوم( منابع آزمون اجرا معماری)

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی معماری اجرا آبان 93

 


 

 

icivil
logo-samandehi
5195 بازدید

نوشته شده توسط filecivil

وبسایت

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
طراحي شده توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین

newspaper templates - theme rewards