how-to-buy

 
 

آزمون آزمایشی نظام مهندسی عمران و معماری با پاسخ تشریحی

حجم فايل : 14MB     نوع فايل : PDF    |   قيــمـت : 17000 تومان

 با آزمون آزمایشی نظام مهندسی برای رشته های عمران و معماری در آزمون های نظارت و اجرا درخدمت شما هستیم با تهیه این مجموعه میتوانید بصورت زمان بندی شده از خودتان در منزل آزمون بگیرید .همانطور که میدانید یکی از مهمترین عوامل موفقیت در هر آزمونی کسب امادگی قبل آزمون با محک زدن تواناهایی ها و شناخت نقاط ضعف هر فرد است و بهترین زمان برای برگزاری چنین آزمونی ماه آخر منتهی به آزمون میباشد . برای آمادگی آزمون نظام مهندسی با توجه به محدودیت زمانی ، باید دقت داوطلب بسیار زیاد باشد و این امر میسر نیست جز با تمرین و برگزاری آزمونهای مشابه با شرایط آزمون اصلی .

1N2NN2

اکنون با ارائه این آزمونهای آزمایشی این مهم برای شما فراهم شده است.این مجموعه ها شامل 2 آزمون آزمایشی برای هرکدام از رشته های عمران  و معماری (نظارت و اجرا)  میباشد که در ادامه میتوانید نمونه هایی از دفترچه سوالات و پاسخ تشریحی که با کیفیت  بسیار عالی آماده شده است را دانلود بفرمایید.

نمونه آزمونهای ویژه شهریور 95

سوالاتپاسخ

این آزمونها بر اساس منابع اعلام شده و بودجه بندی سوالات مطابق با آزمونهای اصلی دوره های پیش است و چندین بار توسط کارشناسان بازبینی شده است. طراحی سوالات بگونه ای است که از نظر درجه سختی مطابق با آزمون اصلی باشد . هر آزمون دارای یک دفترچه پاسخ تشریحی است که در حل سوالات  کلید واژه های آن سوال هم آمده است  تا یک تمرین عملی برای دوستانی باشد که میخواهند از این سبک بسیار قوی برای آزمون اصلی استفاده کنند.

در ادامه با پرداخت آنلاین فایل آزمونهای مورد نظر را دانلود بفرمایید و بصورت زمانبندی شده از خودتان آزمون بگیرید

فایل های پیوست آزمون

آزمون نظارت عمران همراه با یک پیوست است که شامل روابط مفید و شیب و خیز  برای تیر های مهم میباشد(این فایل رایگان است و میتوانید از اینجا دانلود کنید).  ، همچنین آزمون اجرا عمران و معماری دارای فایل های PDF شامل این موارد است که جزو منابع ستاره دار این آزمون است: شرایط عمومی پیمان،قانون مالیات مستقیم،قانون تامین اجتماعی،قانون کار،قانون بیمه پیمانکاران،دستورالعمل نحوه رسيدگي به تخلفات انتظامي پيمانكاران( فایل پیوست رایگان است و میتوانید از اینجا دانلود کنید)

 آزمون آزمایشی نظام مهندسی عمران ( نظارت- اجرا )

تیک هر کدام از آزمونهایی که قصد تهیه آن را دارید بزنید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید همچنین برای همکارانی که هم نظارت و هم اجرا را میخواهند تهیه کنند پکیجی با 15 درصد تخفیف قرار داده شده است.

 


 آزمون آزمایشی نظام مهندسی معماری ( نظارت- اجرا )

تیک هر کدام از آزمونهایی که قصد تهیه آن را دارید بزنید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید همچنین برای همکارانی که هم نظارت و هم اجرا را میخواهند تهیه کنند پکیجی با 15 درصد تخفیف قرار داده شده است.

 

 

icivil
logo-samandehi
در تاريخ 12/تیر/1394 دیدگاه‌ها برای آزمون آزمایشی نظام مهندسی عمران و معماری با پاسخ تشریحی بسته هستند برچسب ها : ،،،،،،،،
27404 بازدید

نوشته شده توسط filecivil

وبسایت

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
طراحي شده توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین

newspaper templates - theme rewards